Договір Оферти

Угода про надання послуг сервісом http://ua-tao.com

Сервіс http://ua-tao.com (далі "Виконавець") і дієздатна фізична особа, яка оформлює замовлення через сайт http://ua-tao.com (далі "Покупець") укладають наступну угоду:

1. Загальні положення

1.1. Виконавець надає агентські послуги з купівлі товарів на інтернет-майданчику taobao між Продавцями www.taobao.com і Покупцем (далі "Послуги") на умовах цієї Угоди.

1.2. Покупець погоджується на умови цієї Угоди при оформленні замовлення через сайт http://ua-tao.com

1.3. Виконавець залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди, у зв'язку з чим Покупець зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Угоді, розміщеній за адресою: https://ua-tao.com/do/dogovor-oferty

1.4. За свої Послуги Виконавець утримує з Покупця комісію (Тарифи).

2. Оформлення замовлення

2.1. Для отримання послуг Покупець самостійно формує замовлення за затвердженою формою і відповідно до правил відправляє його співробітникам сайту Виконавця http://ua-tao.com. Виконавець не несе відповідальності за достовірність даних, зазначених Продавцями при оформленні Покупцем замовлення товару.

2.2. Покупець самостійно здійснює вибір товару на сайті http://ua-tao.com. Сформоване замовлення буде вважатися замовленням тільки з моменту надходження грошей за нього.

2.3. Виконавець не гарантує постійну присутність обраного Покупцем товару в каталозі товарів на www.taobao.com.

2.4. Виконавець не гарантує Покупцеві наявність замовленого товару, а також наявність обраного розміру, кольору і комплектності товару.

2.5. При формуванні замовлення Покупець може розрахувати приблизну вартість доставки товару самостійно, спираючись на дані про середню вагу товару, зазначену на сторінці товару постачальником. Якщо вага товару постачальником не вказана, Покупець може скористатися довідковою інформацією про вагу товару, представленою на сайті, або в будь-яких інших незалежних джерелах за власним розсудом.

2.6. При формуванні замовлення Покупець вказує розміри, колір та інші характеристики тільки відповідно до інформації про товар, зазначеної Продавцем. Виконавець не несе відповідальності за достовірність інформації по розміру, кольору, якості та іншим параметрам, поданої Продавцем в описі на сторінці товару.

2.7. Перед замовленням товару Покупець зобов'язується ознайомитися з переліком товарів, заборонених до пересилання поштовими/кур'єрськими службами країни Покупця і з умовами митного оформлення товарів, замовлених в інтернет-магазинах.

2.8. Покупець самостійно несе відповідальність за відповідність придбаного ним товару умовам доставки поштової служби і митного кодексу країни, в якій знаходиться, включаючи габарити, вагу і зміст товару, а також габарити і вагу поштової тари, необхідної для пересилання товару Покупцеві поштовою/кур'єрською службою.

2.9. Виконавець зобов'язується оплатити зазначені Покупцем товари Продавцю від свого імені, але за рахунок Покупця, за умови, що даний Продавець здійснює доставку товарів територією Китаю до офісу Виконавця або інших країн, де замовляється товар.

2.10. У разі відсутності замовлених Товарів на складі Продавця, Виконавець має право анулювати зазначений товар із Замовлення Покупця та повідомити про це останнього шляхом надсилання електронного повідомлення за адресою, вказаною при реєстрації, або повідомленням через внутрішню систему сайту http://ua-tao.com

2.11. У разі, якщо Постачальник товару не дотримується заявленого терміну доставки, внаслідок чого затримується виконання замовлень Покупця, Виконавець має право анулювати зазначений товар із Замовлення Покупця та повідомити про це останнього шляхом надсилання електронного повідомлення за адресою, вказаною при реєстрації, або повідомленням через внутрішню систему сайту http://ua-tao.com

2.12. У разі постачання на склад Виконавця в Китаї неякісного Товару, останній за своїм розсудом може відмовитися від Товару, щоб уникнути затримки виконання замовлення покупця.

2.13. У разі, якщо замовлений Товар не може бути доставлений в країну, зазначену Покупцем, внаслідок діючих обмежень на пересилання товарів поштовими службами, Виконавець має право анулювати товар із Замовлення Покупця та повідомити про це останнього шляхом надсилання електронного повідомлення за адресою, вказаною при реєстрації, або повідомленням через внутрішню систему сайту http://ua-tao.com

2.14. Виконавець зобов'язується прийняти товар, який доставила поштова служба від Продавця, на свій склад.

2.15. Відмова від розміщеного і оплаченого Виконавцем замовлення - неможлива. У разі відмови Покупця від замовлення Виконавець має право утримати з Покупця вартість замовлених Товарів і послуг з їх доставки.

2.16. Виконавець зобов'язується упакувати отримані на склад товари Покупця з урахуванням максимальної безпеки для пересилання.

2.17. У випадку зазначення Покупцем помилкових даних для доставки товару, Виконавець має право на відшкодування транспортних витрат з доставки та повернення товару. 

3. Оплата

3.1. Оплата здійснюється згідно розділу "Оплата" сайту http://ua-tao.com.

3.2. Якщо фактична ціна товару при замовленні товару Покупцем буде відрізнятися від ціни, заявленої Продавцем, Виконавець за першої можливості інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання замовленого товару. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення на купівлю Товару вважається анульованим.

3.3. Виконавець не кредитує Покупців та не викуповує товари в борг, а також не надсилає Посилки в борг.

3.4. При перерахуванні коштів на рахунок нашої компанії Покупець додатково оплачує комісію банку. Комісії банків-посередників також зобов'язаний оплачувати Покупець.

3.5. Якщо доставка по Китаю або іншій країні безкоштовна для певної суми замовлених товарів, але потім з цієї оплаченої групи товарів буде видалено хоч один товар (наприклад, з причини його відсутності), який знизить суму нижче порогового значення, то доставка стає платною і списується з рахунку Покупця.

3.6. При перерахуванні коштів на рахунок Покупця всі замовлення, що мають статус "Очікує оплати", оплачуються автоматично. Якщо у Покупця кілька неоплачених замовлень, гроші будуть списуватися на останнє сформоване замовлення, а якщо грошей для його оплати недостатньо, то на наступні в порядку черги.

3.7. При зміні суми замовлення в процесі його обробки, тариф не змінюється.

3.8. У разі переведення клієнта з одного тарифного плану на інший, всі замовлення у статусі "Ожидает предоплаты" перераховуються за новим тарифом.

4. Формування Посилки і Доставка товарів

4.1. Доставка товарів здійснюється способами і за тарифами, зазначеними на головній сторінці сайту http://ua-tao.com

4.2. Оплата доставки товарів Покупця здійснюється окремо від оплати самих товарів. Кінцева вартість доставки товарів Покупця вказується після того, як посилка укомплектована і зважена. Після комплектації посилки Виконавець не розкриває упаковані посилки і не змінює товари.

4.3. Покупець може застрахувати посилку, вказавши страхову суму при оформленні посилки. У разі втрати посилки, Виконавець зараховує страхову суму на рахунок Покупця протягом 20 днів з моменту настання страхового випадку.

4.4. Виконавець зобов'язується передати упаковану посилку з товарами Покупця поштовій/кур'єрській службі, адресу філії якої вказує Покупець.

4.5. Послуги вважаються повністю наданими Виконавцем з моменту передачі товарів Покупця поштовій/кур'єрській службі.

4.6. Виконавець не відповідає за дії пошти, кур'єрських служб і транспортних компаній, а також не може впливати на швидкість доставки.

4.7. Товар в Україну відправляється не по замовленнях, а по надходженню від продавця, кожного робочого дня.

4.8. Якщо вартість одиниці товару перевищує 100 доларів, і товар відправляється звичайним рейсом, додатково стягується мито в розмірі 10% від вартості одиниці товару.

5. Обов'язки Виконавця

5.1. Виконавець зобов'язується надати Покупцеві Послуги, а також виконувати вимоги Покупця, пов'язані з виконанням цих послуг, якщо ці вимоги не суперечать даній угоді та інформації, вказаній на сайті http://ua-tao.com

5.2. Виконавець зобов'язується зберігати конфіденційність наданих Покупцем даних і не розголошувати їх третім особам, якщо це не потрібно для виконання умов цієї угоди.

5.3. Надавати Покупцю інформацію про виконання доручень, зазначених у даній угоді.

6. Обов'язки Покупця

6.1. Покупець зобов'язується своєчасно і в повному обсязі надавати достовірну інформацію, необхідну для надання Послуг Виконавцем. У разі нестачі такої інформації або сумнівів в її достовірності Виконавець має право призупинити надання Послуг.

6.2. Покупець зобов'язується в повному обсязі оплачувати вартість замовлених товарів, їх доставки до складу Виконавця та інші витрати, що виникають у зв'язку з наданням Послуг Виконавцем, а також вартість комісійної винагороди Виконавця, вартість доставки товару до Покупця. У разі недостатньої кількості коштів Виконавець має право призупинити або припинити заходи по виконанню Замовлення Покупця.

6.3. Покупець зобов'язується зберігати всі документи, що підтверджують оплату послуг Виконавця, до зарахування коштів на особистий рахунок Виконавця.

6.4. Покупець зобов'язується не використовувати замовлений Товар в підприємницьких цілях. 

7. Умови повернення та обміну, розгляд претензій

7.1. У разі повернення/обміну вартість доставки товару від Покупця Виконавцю та від Виконавця Продавцю (і так само у зворотних напрямках) оплачується Покупцем.

7.2. Повернення товару можливе тільки у разі невідповідності отриманого товару тим параметрам, які були вказані при замовленні.

7.3. Всі операції з повернення/обміну здійснюються у повній відповідності до умов Продавця, включаючи, але не обмежуючись термінами, процедурою і розміром компенсації.

7.4. Покупець повинен враховувати терміни доставки Товару від Покупця до Виконавця, терміни обробки повернення/обміну на складі Виконавця (до 5 робочих днів) і терміни доставки Товару від Виконавця Продавцю, при розрахунку можливості повернення/обміну Товарів Продавцю.

7.5. Повернення коштів Покупцю здійснюється після повного повернення вартості товару Продавцем Виконавцю.

7.6. Комісія за послуги Виконавця не повертається, незалежно від рішення Продавця про можливість/неможливість повернення Товару.

7.7. У разі, якщо Покупець з якої-небудь причини відмовляється від товару, доставленого в Україну, з Покупця утримується сума комісії за послуги Виконавця та вартість міжнародної доставки (тариф: 1,7 дол за 100 грам ваги). Якщо суми, перерахованої на рахунок особистого кабінету Покупця, недостатньо для покриття цих витрат, товар реалізується Виконавцем з метою компенсувати витрати, що виникли в результаті надання послуг Покупцеві.

7.8. Претензії по недоотриманому товару розглядаються протягом 30 днів після отримання поставки в Києві , але не раніше отримання наступної поставки.

7.9. Претензії по отриманому товару (брак, невідповідність або неповна кількість) приймаються протягом 24 годин після отримання клієнтом посилки.

8. Обмеження відповідальності

8.1. Виконавець не несе відповідальності за будь-які витрати Покупця або прямий (непрямий) збиток, який може бути нанесений Покупцеві внаслідок використання послуг Виконавця, у тому числі за заподіяну Покупцеві в результаті використання або неможливості використання Послуг і завдані в результаті помилок, пропусків, перерв у роботі, видалення файлів, зміни функцій , дефектів, затримок у роботі при передачі даних і т.п.

8.2. Виконавець не несе відповідальності за дії суміжних служб і сервісів, що використовуються для надання Послуг Покупцеві, але не належать Виконавцю: банки, поштові служби, інтернет провайдери, поштові сервіси, платіжні системи і т.д.

8.3. Виконавець не несе відповідальності за якість, а також не забезпечує гарантією товари, придбані Покупцем за допомогою Послуг Виконавця.

8.4. Виконавець несе часткову відповідальність за відповідність розміру, кількості і кольору замовлених товарів. При комплектації посилки Покупцеві Виконавець перевіряє тільки відповідність кількості та розміру Товару, зазначених на виробі, і в замовленні. Виконавець несе відповідальність лише за відповідність номінального розміру, заявленого на сайті Продавця і розміру Товару, який вказаний на ярликах, етикетках, супровідних документах до товару.

8.5. При виявленні явних розбіжностей по комплектації, розмірності і кольору Товару, Виконавець проводить заміну таких Товарів тільки у випадку, якщо повернення і заміна Товарів передбачена Продавцем. Покупець зобов'язується самостійно відслідковувати інформацію про можливість заміни Товару, надану Продавцем на сайті taobao.com.

8.6. Виконавець не несе відповідальності за несумлінність обраних Покупцем Продавців у випадках: товар висланий із затримкою; товар висланий, але не робочий (хоча заявлений як робочий); товар неякісний (натуральність хутра, шкіри, тканини).

8.7. Покупець зобов'язується не залучати Виконавця відповідачем або співвідповідачем за будь-якими зобов'язаннями і витратами, пов'язаними зі збитком, нанесеним Покупцеві внаслідок дії третіх осіб, включаючи, але не обмежуючись Продавцем, Поштовими і кур'єрськими службами, платіжними системами.

8.8. Виконавець не несе відповідальність за жоден із способів пересилання товару  територією Китаю і дотримання термінів доставки поштовою службою товару по Китаю.

8.9. Виконавець відшкодовує збитки Покупця за його заявою і лише у разі, якщо заявлені збитки є результатом помилок, допущених співробітниками Виконавця. При цьому сума відшкодування не може перевищувати комісії за послуги Виконавця.

8.10. Повернення коштів Покупця за його запитом проводиться Виконавцем тільки за вирахуванням всіх комісій і податкових платежів, пов'язаних з поверненням коштів Покупця.

8.11. У разі зміни первісної адреси одержувача на іншу, Виконавець не несе відповідальність за надходження (ненадходження) посилки на нову адресу.

8.12. Переклад назви/опису товару і характеристики даного товару здійснюється автоматично (службами Google Translate і Microsoft Bing). Претензії з приводу неправильності перекладу (розуміння результатів перекладу) не розглядаються.

8.13. При замовленні товару, який відноситься до заборонених до ввезення в Україну, Виконавець у праві відмовити у наданні послуг замовнику. У разі, якщо товар замовлений, Виконавець претензії по товару і його доставки (конфіскації) не розглядає.

8.14. Закупівля товару проводиться за ціною товару для звичайних клієнтів (VIP ціна на клієнтів не поширюється).

8.15. Товар перевіряється загальним зовнішнім оглядом на відповідність замовленню (перевіряються характеристики, які є критеріями вибору товару) і на відсутність явного браку.

8.16. Товар, вартістю до 15 юанів за 1 шт., перевіряється тільки по кількості.

8.17. Страховка поширюється тільки на випадки конфіскації або втрати товару. Розмір страховки дорівнює вартості товару і його доставки по Китаю. Страховий збір на товари, що підлягають страхуванню, входить в комісію по замовленню. При замовленні лише послуг доставки, страховка може бути оформлена за бажанням кліента до моменту відправлення товару з Пекіну. У разі, якщо клієнт використовує тільки послугу доставки з Китаю в Україну і не страхує вантаж, компенсація не передбачена.

8.18. Якщо обрані характеристики товару та коментар оператору не відповідають один одному, то пріоритет надається характеристикам обраного товару та інформації про товар на сторінці продавця, а коментар вважається як вказівка можливої заміни товару.

8.19. При використанні функції "як на фото" , товар буде замовлено відповідно до зображення, обраного клієнтом, а не обраним характеристикам.

8.20. У випадку, коли в коментарях оператору вказані характеристики товару, які не є критерієм вибору товару (продавець не передбачає вибір даних характеристик), товар замовляється по наявності, згідно інформації, наданої продавцем про товар. Коментар оператору ігнорується і претензії за даним фактом не розглядаються.

8.21. При прийманні товару перевіряються тільки ті характеристики товару, які є критерієм вибору. Огляд товару проводиться візуально на факт явного браку (не плутати з якістю товару), наприклад розрізане взуття. Ми не перевіряємо натуральність шкіри та хутра, найменувань брендів, якість товару (рівність швів, залишки клею, відтінки і т.п).

8.22. Для перевірки товару на працездатність, необхідно замовити послугу фотозвіту і в коментарях до позиції описати, як саме товар необхідно перевірити. Перевірка на працездатність товару можлива, якщо для цього не потрібне залучення сторонніх фахівців и додаткового обладнання.

8.23. У разі, якщо посилка була загублена з вини Виконавця, відшкодовується повна вартість товару при наявності чеків про оплату за даний товар. Якщо Покупець не може надати документ, в якому зафіксована вартість товару (товарів), Виконавцем відшкодовується сума, на яку посилка була застрахована при відправленні поштово-кур'єрськими службами по Китаю.

8.24. Доставлений в Україну товар може безоплатно зберігатися на складі до 2 місяців, після чого товар підлягає утилізацї або реалізації.

9. Порядок отримання товару

9.1. При отриманні товару клієнт зобов’язаний:

- зробити зважування посилки (порівняти з оплаченою вагою);

- перевірити цілісність упаковки посилки;

- перевірити вміст на відсутність пошкоджень товару та недостачу.

9.2. У випадку пошкодження вмісту або недостачі товару в посилці, в момент отримання товару, разом з представником транспортної компанії необхідно скласти «Акт приймання-передачі» та претензію (в яких потрібно детально описати пошкодження). В обов'язковому порядку в акті необхідно зафіксувати пошкодження упаковки. Після цього необхідно звернутися через систему повідомлень сайту ua-tao.com та повідомити нам про даний випадок. Клієнт самостійно приймає рішення, забирати чи не забирати посилку з транспортної компанії.

9.3. Якщо вага отриманої посилки відповідає оплаченій, упаковка ціла, але кількість отриманого товару не відповідає замовленій кількості– клієнт звертається через систему внутрішніх повідомлень сайту ua-tao.com протягом 24 годин з моменту отримання посилки.

9.4. Якщо вага посилки не відповідає оплаченій але упаковка ціла - необхідно здійснити фотофіксацію процесу зважування (де на фото видно запаковану посилку та показчики вагів). Після цього оглянути вміст посилки і перевірити, чи вірну кількість товару отримано. Якщо при перевірці виявлено нестачу товару, діяти згідно пункту 1. Протягом 24 годин з моменту отримання звернутися через систему внутрішніх повідомлень сайту ua-tao.com і повідомити про даний випадок.

9.5. У випадку, коли товар не відповідає критеріям вибору (невідповідність кольору, розміру тощо), клієнт отримує товар і протягом 24 годин з моменту отримання посилки звертається через систему внутрішніх повідомлень сайту ua-tao.com, де повідомляє про даний випадок, додаючи фото отриманого товару.

10. Курси валют

10.1. Крос-курс гривні до юаня, за яким здійснюється закупівля товару, встановлюється щодня в 00 год. 00 хв. по Пекіну.

10.2. Курс визначається по курсу реальної купівлі готівкового долара за гривню та  курсом юаня (Cash Buying Rate) до долара.

10.3. Клієнт фіксує курс на закупівлю замовлення в момент його оплати (замовлення зі статусом «оплачене»).

10.4. В розділі «Мій рахунок», що у кабінеті клієнта, вказано, за яким курсом здійснювалася операція.

10.5. Усі операції (крім розрахунку за доставку з Китаю в Україну) по оплаченому замовленню із зафіксованим курсом здійснюються лише за даним курсом: повернення коштів за неотриманий товар, надання додаткових послуг по замовленню, страхові виплати тощо.

10.6. Після отримання вантажу в Киеві, клієнту надається розрахунок за доставку та сума до сплати у гривні.

10.7. Курс на видачу вантажу встановлюється раз на добу і діє з 00:00 год. до 23:59 год. за Пекінським часом та визначається за курсом купівлі готівкового доллара США в цей час.

10.8. Курс на видачу вантажу фіксується в момент комплектації посилки, за виключенням посилок, яким буде надаватися вага після 00:00 год. по Пекіну (по Києву 18:00 год. в зимовий час/19:00 год. в літній час), вони будуть перераховуватись за курсом, який буде діяти наступного дня, тому дані в повідомленні про вагу і курс розрахунку посилки можуть відрізнятися.

10.9. У випадку перекомплектації посилки, (наприклад, коли клієнтом попередня посилка не підтверджена та знаходиться на складі) клієнту надається новий розрахунок зі зміненими даними по вазі. Курс на дану перекомплектовану посилку відповідає курсу, за яким здійснюється видача вантажу, що діяв на момент перекомплектації.

10.10. Якщо клієнтом своєчасно не підтверджується посилка, сервіс залишає за собою право перерахувати вартість доставки відповідно до ринкового курсу валют.

11. Форс-мажор

11.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за цією Угодою, якщо це невиконання стало наслідком обставин непереборної сили, що виникли після укладення Угоди в результаті подій надзвичайного характеру, які учасник не міг ні передбачити, ні запобігти розумними заходами (форс-мажор). До таких подій надзвичайного характеру відносяться: повінь, пожежа, землетрус, вибух, шторм, епідемія і інші явища природи, а також війна або військові дії, нестабільна політична обстановка і т.п.

12. Вирішення суперечок

12.1. У разі виникнення розбіжностей і суперечок, пов'язаних з виконанням умов даної Угоди, сторони вирішують їх шляхом переговорів.

12.2. У разі неможливості вирішення суперечок шляхом переговорів, суперечки вирішуються в порядку, встановленому законодавством України.

13. Конфіденційність та безпека транзакцій

13.1. Інформація, отримана від Вас під час розміщення замовлення зберігається в нашій базі даних і використовується виключно для виконання Ваших розпоряджень та дій по Вашому платежу. Ні в якому разі, ця інформація не може бути передана третім особам..

13.2. Надаючи нам свої контактні дані, Ви даєте нам дозвіл зв'язуватися з Вами для уточнення будь-яких питань, що виникають в ході виконання наших послуг. Ваші дані в жодному разі не передаються третім особам.

13.3. Всі платежі, зроблені Вами за наші послуги, здійснюються будь-яким із запропонованих способів оплати або з рахунку Вашого особистого кабінету ua-tao. Ми не зберігаємо дані кредитних карт або будь-які інші платіжні дані.

13.4. Для видалення всіх Ваших контактних даних та профілю з нашої системи необхідно звернутися до контакт-центру з даним проханням. Видалення даних після Вашого запиту здійснюється протягом наступних 24 годин.

14. Контактні дані Виконавця

http://ua-tao.com

Skype: tbex.uа

Телефон:

Україна (048) 738-5-777

(066) 361-78-78

(063) 361-78-78

(097) 361-78-78

 

5 ПРОСТИХ КРОКІВ

як зробити замовлення

step 1

Оберіть товари і додайте їх до кошика

step 2

Створіть замовлення і оплатіть будь-яким зручним способом

step 3

Ми перевіримо і відправимо товар в Україну

step 4

Оплатіть доставку з Китаю в Україну і підтвердіть посилку

step 5

Отримайте Ваше замовлення і радійте покупкам

arrow