Все товары Женская одежда Мужская одежда Для детей и матерей Товары для офиса Товары для дома и интерьера Обувь и сумки Часы и аксессуары Бытовая техника и ремонт Электроника Авто/Зоотовары/Свадебное/Игры Товары для спорта и туризма Здоровье и красота
Все товары Помочь найти
+38(066) 361-78-78
+38(063) 361-78-78
+38(097) 361-78-78
Главная > О taobao.com > Рекомендации по получению товара

Рекомендации по получению товара

При отриманні товару клієнт зобов’язаний:

 - зробити зважування посилки (порівняти з оплаченою вагою);

 - перевірити цілісність упаковки посилки;

 - перевірити вміст на відсутність пошкоджень товару та недостачу.

 1. У випадку пошкодження вмісту або недостачі товару в посилці, в момент отримання товару, разом з представником транспортної компанії, має бути складено «Акт приймання-передачі» та претензію (в яких потрібно детально описати пошкодження). Після цього необхідно звернутися через систему повідомлень сайту ua-tao.com та повідомити нам про даний випадок. Клієнт самостійно приймає рішення, забирати чи не забирати посилку з транспортної компанії.

2. Якщо вага отриманої посилки відповідає оплаченій, упаковка ціла, але кількість отриманого товару не відповідає замовленій кількості – клієнт звертається через систему внутрішніх повідомлень сайту ua-tao.com протягом 24 годин з моменту отримання посилки.

3. Якщо вага посилки не відповідає оплаченій але упаковка ціла - необхідно здійснити фотофіксацію процесу зважування (де на фото видно запаковану посилку та показчики вагів). Після цього оглянути вміст посилки і перевірити, чи вірну кількість товару отримано. Якщо при перевірці виявлено нестачу товару, діяти згідно пункту 1. Протягом 24 годин з моменту отримання звернутися через систему внутрішніх повідомлень сайту ua-tao.com і повідомити про даний випадок.

4. У випадку, коли товар не відповідає критеріям вибору (не відповідність кольору, розміру тощо), клієнт отримує товар і протягом 24 годин з моменту отримання посилки звертається через систему внутрішніх повідомлень сайту ua-tao.com, де повідомляє про даний випадок, додаючи фото отриманого товару.
закрыть


График работы
в Украине :
в Китае :
Валюта
1 CHY = 3.90 UAH